X
تبلیغات
رایتل
چهارشنبه 30 تیر 1395

تعرفه باربری

اغلب مشتریان که میخواهند اسباب کشی کنند تصور میکنند که حجم اسباب و اثاثیه تمامی خانه ها و یا دست کم اکثر خانه ها با هم یکسان است و یا کمی تفاوت دارد. این طرز تفکر بسیار اشتباه است ! 


چرا تعرفه باربری و اسباب کشی واضح نیست

مشخص نبودن حجم بار

فرض کنید افراد یک خانواده کتابخوان هستند بنابراین انتظار داشتن چندین کتابخانه و میز دور از واقعیت نیست ! کتابها چطور ، آیا نیاز به وقت بیشتری برای بسته بندی نیست ؟ آیا کارتن بیشتری برای جابجایی و بسته بندی کتابها نیاز نیست ؟

خانواده بالا را مقایسه کنید با یک خانواده ورزشکار و هنرمند که دارای تردمیل ، پیانو و از قضا یک گاوصندوق هستند و یا یک خانواده دو نفر که تازه زنگی خود را شروع کردند.

مشخص نبودن حجم و نوع اثاثیه ( منظور وسایلی است که باعث تفاوت در قیمت میشوند ) یکی از مواردی است که باعث میشود تعرفه اسباب کشی متفاوت باشد و چون از ابتدا این مسائل مشخص نمیشوند ( از طرف مشتریان اعلام نمیشود ) گاها باعث سوء تفاهم خواهند شد.

تعداد خودروهای مورد نیاز جهت انجام اسباب کشی

گاهی از اوقات پیش میآید که حجم اثاثیه بگونه ایست که نمیشود در یک نوبت و با یک ماشین باربری معمول ( دارای اطاق 6 متری ) اثاثیه را به محل جدید منتقل کرد و بدیهی است که این موضوع باعث افزایش هزینه خواهد شد !

از چه طبقه ای به چه طبقه ای

کاملا مشخص است. زمان و هزینه اسباب کشی از طبقه اول به طبقه اول ساختمانی دیگر کمتر از هزینه اسباب کشی از طبقه 10 به طبقه 10 است. 

محل اسباب کشی

برخی از خیابانها آنقدر باریک هستند که ماشینهای باربری امکان تردد در آن ندارند و یا در صورت توقف باعث مسدود شدن خیابان میشنود. چاره کار تخلیه اسباب و اثاثیه در نزدیکتر محل ممکن است که گاهی ممکن است صد متر با محل اصلی اختلاف داشته باشد. طبیعی است که زمان و انرژی بیشتری برای انجام چنین اسباب کشی لازم است و این موضوع باعث افزایش هزینه اسباب کشی خواهد شد.

تعرفه منصفانه باربری

بهترین راه برای آگاه شدن از تعرفه باربری اعلام کلیه شرایط اسباب کشی به شرکتهای باربری است. از چند شرکت استعلام کنید و مناسبترین قیمت را بپذیرد.

سه‌شنبه 29 تیر 1395

باربری فردوس | اتوبار فردوس

باربری فردوس با بیش از 20 سال تجربه آماده خدمترسانی به همشهریان ساکن خیابان فردوس میباشد.

هدف باربری فردوس ارائه بهترین خدمات اسباب کشی و حمل و نقل و جلب رضایت شما مشتریان عزیز است و به این منظور سطح توان و دانش خود را همواره افزایش داده و مفتخریم که در طول فعالیتهای مشتمر خود در طول سالیان دراز رضایت غریب به اتفاق مشتریان و کارفرمایان خود را جلب کرده ایم. 

ادامه مطلب ...
شنبه 26 تیر 1395

اتوبار اقدسیه

اتوبار در اقدسیه
اتوبار و باربری در اقدسیه متخصص و متفکر و پیشتاز عرصه تکنولوژی در امر باربری و رفع نیاز های جابجایی خانواده های مستجر و کسانی قصد جابجایی را دارند مدیریت تیم کاملا حرفه ای اتوبار باربری در اقدسیه بر عهده فردی با هوش بالا و متخصص همراه با سابقه کاری بالا می باشد بهگونه ای که ابتدا در شروع پروژه هر اثاث کشی ابتدا برنامه ریزی توسط رهبر گروه تنظیم شده و سپس متخصصین جدول زمانبندی را انجام میدهند و چارت مربود به کارگا در اختیار کارگران قرار داده می شود در این چارت برنامه هر وظیفه کاملا مشخص شده و با تقسیم کار روند انجام در زمان مشخص و با همکاری همدیگر برای رسیدن به یک هدف واحد سوق می دهد.  
ادامه مطلب ...
شنبه 26 تیر 1395

باربری خوب

ویژگی های یک باربری خوب

اگر روزی از شما پرسیده شود : "ویژگی های یک باربری خوب چیست؟" جواب شما چه خواهد بود ؟ 

این که در تعریف یک باربری خوب بگوییم : باربری خوب باربری است که همیشه درست سر زمان مقرر و تعیین شده برای ارائه ی خدمات حاضر باشد ، میزان هزینه ای که در قبال خدماتش اعلام میکند برای مشتری ها منصفانه و مقرون به صرفه باشد و یا این که هنگام ارائه خدمات به مشتریانش این اطمینان خاطر را به آن ها بدهد که وسایلشان را در سلامت کامل در مقصد تحویل خواهند گرفت ؛ کافی است ؟  ادامه مطلب ...

چهارشنبه 23 تیر 1395

باربری در ظفر - باربری ظفر

اتوبار ظفر و باربری ظفر تهران پیشرو در صنعت حمل و نقل اثاثیه منزل با اتوبار ظفر و باربری ظفر تهران با سرویس v i p اتوبار ظفر و باربری ظفر متخصص در امر بسته بندی اثاثیه به روش کشورهای اروپایی .کامیونهای بزرگ و موکت کاری شده را از اتوبار ظفر و باربری ظفر درخواست بفرمائید. کارگران خوش اخلاق و حرفه ای را از اتوبار ظفر و باربری ظفر بخواهید. اتوبار ظفر و باربری ظفر در تهران دارای مجوز رسمی از اتحادیه و دارای 35 شعبه فعال در سراسر تهران و تمام شهرستان ها با بیمه نامه معتبر.


کارگر خوش اخلاق ومجرب را از ما بخواهید

اتوبار ظفر و باربری ظفر باپیشرفته ترین خدمات

اتوبار ظفر و باربری ظفر با مدرن ترین خدمات

باربری ظفر با بیش از 30 شعبه فعال در تهران وشهرستان ها

باربری ظفر با پیشرفته ترین امکانات

باربری ظفر بانازلترین قیمت و بالاترین کیفیت

دیگر نگران شکستن وسایل خود نباشید

تفاوت را با ما احساس کنید

سلامت وامنیت کار را با ما تجربه کنید

باربری ظفر با سرویس شبانه روزی

باربری ظفربا مجوز رسمی از اتحادیه

باربری ظفر متفاوت بادیگر باربری ها

سرویس سریع را ازما بخواهید

با باربری ظفر یک اثاث کشی بدون استرس را تجربه کنید

باباربری ظفر سالم به مقصد خود برسید

اتوبار و باربری ظفر

( تعداد کل: 11 )
   1      2      3      >>